рус
застосування

Гумова плитка для дитячих майданчиків

Ідеальна дитячий майданчик - це майданчик яскравий, травмо- і екологічно безпечний. Тому ми радимо вибирати в ролі покриття для розважальних, спортивних, ігрових дитячих куточків на вулиці тільки гумову плитку. Це травмобезпечний, сучасний, шумопоглинальний матеріал привабливих кольорів.

Переваги травмобезпечної гумової плитки

У порівнянні із традиційною бетонною плиткою або асфальтом гумове покриття:

М'яка плитка для дитячого майданчика - це можливість облаштувати функціональний і безпечний простір для ігор, активного відпочинку.

Де можна використовувати гумову плитку?

Гумова плитка незамінна при облаштуванні:

Діти отримують безпечний простір для ігор. Дорослі - спокій за безпеку дітей. Адже навіть при падінні дитини м'яка плитка амортизує удар, захистить від серйозних ударів і травм.
Гумова плитка для дитячих майданчиків, ціна якої нижче ринкової, - вигідне придбання. Компанія Jump.biz.ua - це 3-в-1: виробництво гумової крихти, виготовлення гумової плитки і зручний інтернет-магазин для покупки.

Чому варто купити гумову плитку для дитячого майданчика у Jump.biz.ua?

Найцінніше для кожного з батьків - здоров'я дитини. Тому, вибираючи плитку для дитячих майданчиків, краще зупинитися на компанії Jump.biz.ua. Це підприємство повного циклу. Починаючи з виробництва гумової крихти і закінчуючи виготовленням плитки. Контроль якості готової продукції - на кожному етапі.

Гумова плитка проходить сувору перевірку на відповідність стандартам.
Ціна гумової плитки максимально демократична, так як її продає сам виробник. Тому в Jump.biz.ua можна замовити навіть 1 шт.

Самовивіз по Києву або зручна доставка по Україні зроблять покупку гумової плитки максимально зручною.

Забезпечте своїм дітям максимальну безпеку. Замовте безпечне покриття для ігрової зони!