рус
застосування

Гумова плитка для магазинів,торгових центрів, аптек, супермаркетів

Слизький в негоду, майже завжди в розривах, швидко втрачає привабливий вигляд - такі асоціації викликає словосполучення "підлогу в торговому залі". Відразу після ремонту аптеки, магазину чи супермаркету все виглядає відмінно: нова підлога з керамограніта, лінолеуму виблискує чистотою. Але через пару місяців картина змінюється: лінолеум протирається в місцях найінтенсивнішого потоку людей, починає відклеюватися, зрадницьки загинатися, створюючи травмонебезпечну ситуацію.
А плитка навіть після невеликого дощу перетворюється на каток. І вимагає постійного вологого прибирання. А це додаткові витрати на персонал і тех. кошти. До того ж, постійно необхідно виставляти таблички з попередженнями про мокру або слизьку підлогу.

Інша річ плитка з гумової крихти - сучасний безпечний і неслизький матеріал.

Чому плитка з гумової крихти - найкраще рішення для магазину або аптеки?

Гумова плитка - вид підлогового покриття. Це прямокутники розміром 50 * 50 см і товщиною від 12 до 50 мм. Виготовлена ​​плитка з подрібнених автомобільних покришок і поліуретанового клею. Такий склад забезпечує довговічність і безпеку покриття. Пориста структура матеріалу - це запорука:

● амортизаційних властивостей. Падіння відвідувачів на таку підлогу обійдеться без травм;
● антиковзкого ефекту. Плитка з крихти проводить вологу, не утворює на поверхні калюж з бруду або талого снігу;
● міцності. Гнучка і зносостійка плитка не втрачає привабливості протягом 10 років при щоденному використанні. Вона не вицвітає і не вигорає, витримує будь-які миючі засоби.

При цьому за рахунок стандартних розмірів і рівній поверхні монтувати підлогу з гумової плитки одне задоволення. Її укладають на будь-яку рівну поверхню (стяжка, пісок, гравій або попереднє покриття).
Не економте на безпеці ваших відвідувачів - викладайте підлогу плиткою з гумової крихти від Jump.biz.ua!