рус
застосування

Багатоквартирні будинки і квартири

Дитячий майданчик, спортмайданчик з турніками, паркінг, доріжки біля клумб - всі ці локації стали невід'ємною частиною будь-якого сучасного житлового комплексу. Ці території - зона підвищеної травмонебезпечності. Адже граючи на мокрих гойдалках, дитина може впасти, рука спортсмена - зісковзнути з мокрого турніка, а колеса машини вчасно не загальмувати на вологому асфальті.

На жаль, звичний асфальт, гравій або бетон не можуть пом'якшити удар при падінні, скоротити гальмівний шлях, поглинати шум і вібрації. Ці завдання під силу тільки для гумової плитки.

Плитка з гумової крихти - будматеріал, який зберіг всі амортизаційні, експлуатаційні властивості гуми та каучуку. Сучасні технології роблять таке покриття міцним і гнучким одночасно, стійким до тривалих експлуатаційних навантажень. При цьому плитка з гумової крихти безпечна для дітей і навколишнього середовища.

Широка гамма кольорів, різноманітність форм і розмірів плитки з гуми на сайті Jump.biz.ua дозволяє легко підібрати варіант для вашого двору в ЖК, таунхаусі або ділянки біля багатоповерхівки. Геть сірий похмурий асфальт, зустрічайте яскраве і безпечне покриття з гумової крихти.