рус
застосування

Гумова плитка для спортивних майданчиків

Популярність ЗСЖ з кожним роком тільки набирає обертів. Все більше людей проводять своє дозвілля на спортивних майданчиках, купують абонементи в тренажерні зали і намотують кола на бігових доріжках. І тільки одиниці замислюються про якість і функціональності покриття для спортивного майданчика.

Будь-які заняття спортом - це:

ризик посковзнутися на вологій поверхні. Якщо майданчик відкритий, то опади у вигляді дощу, туману, снігу ускладнюють активність. Гумова плитка для спортивних майданчиків не боїться опадів. Вона швидко пропускає вологу і не утворює калюж на поверхні;

травмонебезпечність (удар об снаряд, падіння гирі, невдалий стрибок і т. д.). Саме тому раніше спортзали покривалися спеціальними матами або пружним спортивним паркетом (як в професійних танцювальних або гімнастичних залах). Зараз доступним аналогом безпечного покриття стала плитка з гумової крихти для залу. Що складається з гуми або каучуку, вона зберегла амортизаційні, шумопоглинаючі, антиковзні властивості вихідного матеріалу;

навантаження на коліна і голеностоп. Тому для занять спортом необхідне спеціальне взуття та безпечне покриття, яке буде гасити удар стопи, амортизувати голеностоп і рівномірно розподіляти навантаження на тіло під час бігу або іншої фізичної активності. І з цим справляється гумова плитка для велотреків і баскетбольних майданчиків.

Додайте сюди високий шумовий і вібраційний фон. Особливо це помітно на баскетбольних майданчиках на відкритій місцевості або у дворах багатоповерхівок. Гул м'яча луною розноситься, змушуючи гравців напружувати слух, і приносячи дискомфорт мешканцям. Хоча рішення проблеми буквально на поверхні - застелити гумовою плиткою баскетбольний майданчик, і все. Гравці в безпеці, і оточенню нічого не заважає.

Де можна застосувати гумову плитку?

Завдяки підвищеній шумоізоляції, амортизаційним властивостям, поглинання вологи плитка з гумової крихти ідеальна для облаштування:
● баскетбольних майданчиків відкритих і закритих;
● тренажерного залу;
● спортивного майданчика під відкритим небом;
● велотреків;
● бігових доріжок.

Особливий склад (гумова крихта і поліуретановий клей) забезпечує покриттю значну зносостійкість. При щоденних навантаженнях воно зберігає всі технічні властивості мінімум протягом 10 років.
За підсумком, плитка з гумової крихти:
● зносостійка;
● безпечна для спортсменів і навколишнього середовища;
● зменшує ризик травм;
● поглинає шум, вібрації;
● амортизує удари.

Додайте сюди простоту при монтажі та швидку доставку від компанії "Jump.biz.ua", і отримаєте сучасну, безпечну площадку для занять спортом і активного відпочинку на вулиці або в закритих приміщеннях.
Адже плитка з гуми підходить для залів і відкритих майданчиків. А консультанти магазину підкажуть витрата матеріалу.