рус
застосування

Гумова плитка для басейну,причалу

Басейн, аквазона, декоративна водойма - все це улюблені місця відпочинку дорослих і дітей. Але ще це зони підвищеної травмоопасності. Тому завдання власника аквапарку, господаря дачі з басейном, орендаря причалу - створити безпечний простір для відпочиваючих. Тому в обробці кромки басейну, доріжок і майданчиків будівельники використовують матеріал з високими амортизаційними і антиковзаючим властивостями, які запобігають падінню, травмування відвідувачів. І плитка з гумової крихти - ідеальне рішення при будівництві, ремонті та облагороджування території, що контактує з водою (спа, басейн, аквазона, аквапарк, причал, декоративна водойма).

Переваги гумової плитки для басейну

Саме цей сучасний матеріал дозволяє обладнати безпечну зону для відпочинку. Все завдяки ряду переваг м'якої плитки для вулиць:

Купуємо гумову плитку у виробника Джамп

Вигідніше і надійніше замовляти плитку з гумової крихти у виробника. Наприклад, у фірми Джамп біз юа. Виробник сам вибирає сировину для крихти, застосовує сучасні, екологічні способи виготовлення плитки і продає її клієнтам. На фірмі можна замовити від 1 шт., Підібрати зручний спосіб доставки та оплати замовлення. А менеджери Jump.biz.ua допоможуть розрахувати кількість матеріалу для обробки басейну, причалу, пірсу або доріжок навколо аквапарку.
Досить піддавати себе, рідних і ваших гостей ризику падіння біля басейну. Більше не доведеться вибирати між гарним і безпечним оздоблювальним матеріалом. Замовте гумову плитку від виробника, і отримаєте комфортну і безпечну зону відпочинку біля водойми.