рус
застосування

Гумова плитка для дачі

Під час карантину власникам дач заздрили всі. Ті, хто вже мають заміські будинки, задумалися про благоустрій території. Ті, хто хоче купити дачу, шукають оптимальні варіанти покриття для терас, тротуарів, ганку. Самий бюджетний і довговічний варіант - плитка з гумової крихти.

Для благоустрою дачі найчастіше використовують покриття товщиною 1 см. Навіть така товщина демонструє високі амортизаційні, антиковзні властивості. А монтувати її одне задоволення. Що стосується тераси, зони відпочинку з гойдалками і ландшафтних доріжок, то будівельники рекомендують вибирати гумову плитку для дачі товщиною до 2 см.
Це дозволяє більш рівномірно розподілити навантаження. Така плитка відмінно гасить удар в разі падіння і демонструє високу зносостійкість, легко переносить миття з агресивними миючими засобами або струменем води високої ефективності.

Простота укладання дозволяє гумової плиткою:

Переваги гумової плитки

За пару років продукція компанії Jump.biz.ua перетворилася на справжній хіт серед будівельних матеріалів. Гумове покриття вибирають дачники і майстри ремонту через низку переваг:

Гумова плитка ціна і виробник

Гумову плитку для дачі краще купувати у виробника. Так клієнт отримує самі прозорі розцінки, гарантію якості і вибір. Наприклад, фірма Jump.biz.ua сама вибирає сировину для гумової крихти, виготовляє плитку і продає її за демократичному прайсу. Співробітники фірми контролюють весь процес виготовлення.
Тому не виникає проблем при укладанні плитки. Навіть якщо вам потрібна 1 шт., То в Джамп.біз.юа вам її продадуть без зайвих питань.

Якщо потрібна гумова плитка для доріжок на дачі, ціна на яку була б прийнятною, то напишіть консультантам магазину. І вони швидко підберуть для вас найкраще рішення.
Гумова плитка для дачі, ціна на яку по кишені всім, - кращий спосіб красиво і безпечно облаштувати територію.
Забудьте про безпеку батьків-пенсіонерів, бабусь і дідусів! Захистіть їх від падінь на слизьких і вологих поверхнях. Замовляйте плитку на сайті Jump.biz.ua і отримуйте якісний, бюджетний будівельний матеріал за доступною ціною.