рус
застосування

Гумова плитка для гаражів, СТО, мийок, парковок

Кількість автомобілів в світі і в Україні з кожним роком зростає. Задумайтесь: незважаючи на карантин і складну економічну ситуацію в країні, кількість автомобілів зросла на 14%. А якщо є попит на авто, то виростає потреба в інфраструктурі з обслуговування автомобілів: гаражі, мийки, СТО, парковки.

І якщо стіни можуть бути будь-якими (цегла, металопрофіль, сіппанелі, бетонні блоки), то підлогу в таких приміщеннях повинна відповідати ряду жорстких вимог:

Чому гумова плитка краще рішення для гаража

Цей матеріал з гумової крихти має кращі характеристики:

Завдяки ідеально рівній поверхні, простим принципом монтажу з укладанням такої плитки впорається навіть новачок в будівництві. А сам процес установки покриття з гумової крихти - легке і захоплююче заняття.

Якщо вирішили зробити зону для свого авто безпечною, красивою і функціональною, то пора купити гумову плитку в магазині "Jump.biz.ua".

Консультанти сайту допоможуть розрахувати кількість будівельного матеріалу. А опція "замовлення від 1 шт." допоможе вам максимально економно використовувати гумову плитку для ремонту в гаражі, СТО, паркінгу. Широка палітра кольорів і варіанти дизайну допоможуть вам підібрати найкраще рішення для створення безпечного і комфортного простору для вас і авто.