рус
Наші роботи

Пишаємося співпрацею із замовниками:Корпоративні клієнти

Logo

Profine GmbH

Profine GmbH - International Profile Group - світовий лідер у виробництві профілів із ПВХ для вікон та дверей, а також відомий постачальник систем візуального захисту та ПВХ-плит.

Logo

EnerGym

Спортклуб EnerGym – це 6 000 кв.м. фітнесу. У спортклубі функціонують: кардіо театр, тренажерний зал, 4 студії для групових тренувань та багато іншого.

Logo

Star Gym

Фітнес клуб у Хмельницькій області. У спортклубі функціонують тренажерний зал, зал для групових тренувань.

Logo

СК Фаворит

СК Фаворит – це індивідуальні та групові заняття боксом та кікбоксингом. Працюють із 2011 року. Будуть раді бачити вас та ваших дітей у Команді!

Logo

Головна ялинка

Виготовили та встановили гумову плитку для проведення святкових заходів на честь відкриття головної якинки м. Києва.

Logo

Кросфіт зал, Чернігів

Crossfit gym - це місце, де можна отримати комплексний тренувальний досвід, покращити свою фізичну форму, витривалість та здатність до спритності.

Logo

Школа боксу Б. Сержанюка, Київ

Персональні тренування з боксу.
- Постановка удару та захист.
- Професійна підготовка до змагань.
Тренер - Сержанюк Борис - майстер спорту СРСР.

Logo

Чернівціжитлобуд

ТОВ Чернівціжитлобуд - компанія, яка є лідером на ринку нерухомості Чернівців та Чернівецької області, яка за роки активного розвитку, здолала великий шлях в будівництві об'єктів.

Logo

Grandbox

GRAND gym&boxing - Спортивне ком'юніті у центрі міста. 8 сучасних напрямків та комфортні зали.

Logo

Jumping Fit

Jumping Fitness - ліцензійна студія фітнесу. Справжнє ноу-хау у фітнесі. Чудова альтернатива звичайному фітнесу та бігу завдяки високому аеробному навантаженню.Орієнтуючись на комплексне обслуговування клієнтів, компанія JUMP налагоджує довгострокові зв'язки із замовниками. Наша сертифікована продукція постачається у всі куточки України та користується постійним попитом.

Ми пишаємось своїми досягненнями та готові підтримати нових партнерів конкурентними цінами на продукцію, добре налагодженими поставками, високою якістю продукції.
Ми відповідаємо ім'ям за якість нашої гумової плитки та покриттів із гумової крихти.

Бажаєте знайти надійного та відповідального постачальника? Ми завжди зможемо домовитись про взаємовигідну співпрацю!Надіслати запит про співпрацю:

б-р. Академіка Вернадського, 36

Київ, Україна

+38 (068) 659-45-03

Наберіть нас

info@jump.biz.ua

Зв'яжіться з нами