рус

JUMP-травмобезпечне покриття з гумової крихти.
Власне виробництво.

Jump.biz.ua:

Ми робимо навколишній світ чистим,
а ваш світ красивим і безпечним!

Hаше виробництво:

Властивості плитки:


Отримати консультацію

JUMP.biz.ua

Гумова плитка "під мікроскопом"

Верхній шар

Кольоровий пігмент
Поліуретановий клей
Гумова крихта дрібної фракції

Нижній шар

Поліуретановий клей
Гумова крихта крупної фракції

Де застосовується?

Хочу замовити облаштування об'єкту.

б-р. Академіка Вернадського, 38

Київ, Україна

+38 (068) 659-45-03

наберіть нас

info@jump.biz.ua

Зв'яжіться з нами

Наші виконані проекти

Відео взято з каналу Артпрайм

гумова плитка,
як це влаштовано?

Склад і безпека плитки з гумової крихти.

Перед тим, як купити гумову плитку для облаштування присадибної ділянки, спортивного майданчика, гаража, периметра навколо басейну, багато покупців запитують: з чого ж вона складається і наскільки безпечна?
До складу гумової плитки входить всього три компоненти: гумова крихта, пігмент і спеціальний поліуретановий клей. Згідно з дослідженнями безпеки будівельних матеріалів в США та Європі - всі компоненти гумової плитки (крихта + клей) - АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНІ.
Розглянемо кожен з трьох компонентів окремо.

1. Гумова крихта.
Сировина для гумової крихти - старі шини легкових автомобілів та спецтехніки. Для виробництва коліс використовується гума з дорогих високоякісних каучуків. При механічному подрібненні на високотехнологічному обладнанні, яке використовується на нашому виробництві, властивості первинної гуми на 100% передаються гумовій крихті.

У подрібненому вигляді крихта на 100% зберігає:

● високі амортизаційні властивості;
● ударо і травмо стійкість;
● ефект антиковзання.

Безпека: Нікому в голову не приходить забороняти колісні шини, ніхто не замислюється і не говорить про тонни крихти (пилу), які щодня утворюються на дорогах в наслідок природного зносу шин.
Якщо колеса здаються вам все ще небезпечними, згадайте двори / пісочниці / автодроми де ми в дитинстві і наші діти досі регулярно контактують з великим обсягом б.в. шин. Кинутих / спеціально зібраних / вкопаних / у вигляді ігрових зон, лебедів, огорож, ігрових майданчиків і перешкод на автдромах. При цих іграх відбувається прямий контакт з колесами.
І ще один момент: при виробництві плитки та безшовних покриттів, крихта змішується з поліуретановим клеєм, який обволікає кожну крихту і застигаючи утворює найтоншу водонепроникну плівку, ізолюючи крихту від навколишнього середовища.

2. Поліуретановий клей.
Щоб сформувати плитку з гумової крихти, до подрібненої гумі додається поліуретановий клей. Використовують однокомпонентний клей, який "зшиває" гумові гранули між собою. При цьому частинки гуми або каучуку покриваються водовідштовхувальниою плівкою. А наявність порожнин між гумовими гранулами в готовій плитці гарантує водопроникність. Саме тому на майданчику, покритому гумовою плиткою, ніколи не буде калюж.
У складі однокомпонентного клею немає розчинників, які руйнуються під дією температури навколишнього середовища або прямих сонячних променів. Тому плитка з гумової крихти довговічна і зносостійка.

3. Пігмент (барвник).
Завершальний компонент - пігмент. Стійкий барвник забезпечує насиченість і різноманітність дизайнів плитки з гумової крихти. Такі ж пігменти використовують у виробництві полімерно-піщаної та піщано-бетонної бруківки. Вся кольорова штучна бруківка містить барвник, і оточує нас абсолютно на кожному кроці в інших виробах.
За чіткою технологією наші три компоненти змішуються, заливаються в форми, пресуються під тиском і відправляються в термокамеру. Через 24 години готова плитка з гумової крихти. Легка, міцна, зносостійка, екологічна, універсальна. Вам залишилося тільки замовити і спробувати її в роботі.
Виробник гумової плитки Jump.biz.ua крім виробництва підлогових покриттів займається важливою місією - вторинним використанням сировини, а значить - охороною навколишнього середовища. І це вирішує серйозну екологічну проблему з відходами та звалищами шин.

Облаштуйте доріжки та майданчики, думаючи про навколишнє середовище і безпеку рідних - вибирайте плитку з гумової крихти на Jump.biz.ua!